İletişim   Şirket Hakkında

Diğer Hizmetlerimiz

Diğer veri merkezi hizmetleri ve çok daha fazlasına göz atın.

Bir inceleyelim...

Türkiye dışı sunucu kiralama

Size en uygun lokasyonda hizmet vermek için bir çok ülkede farklı veri merkezleri ile çalışıyoruz.

₺99,99'den
başlayan fiyatlar

Türkiye içi sunucu barındırma (Co-location)

Farklı bir veri merkezinde ve ya fiziksel olarak barındırılmayan bir sunucunuz mu var? Hemen barındırmaya başlayıp, sunucunuzu hizmete açabilirsiniz!

₺99,99'den
başlayan fiyatlar

Bulut hizmetleri

E-postadan bulut sunucuya, bulut depolamadan web sunucuya bir çok türde yararlanabileceğiniz 'cloud' hizmetlerle tanışın!

₺39,99'den
başlayan fiyatlar

SSL Sertifikaları

İnternet üzerinden satış mı yapıyorsunuz? Ödeme sistemleri SSL (https://) bağlantı gerektirir. Ayrıca SSL sertifikanızı imzalayan kuruluş tarafından herhangi bir zarara karşı sitenizi sigorta altına almış olursunuz.

₺9,99'den
başlayan fiyatlar

İşletim Sistemi Lisansları

İster kiraladığınız sunucuda, isterseniz kişisel bilgisayarınızda kullanabileceğiniz lisansları size en uygun fiyatlara sunuyoruz. Herhangi bir lisanslı yazılım üzerinde lisans anahtarı girmek dışında yapacağınız her türlü korsan kullanım girişiminin sisteminizi riske atacağını ve yasal sonuçları olduğunu unutmayın.

₺79,99'den
başlayan fiyatlar

Ek Yazılım Lisansları

Lisans gerektiren kontrol panelleri ve bu panellerin eklentileri ile otomasyon sistemleri lisansları ve otomasyon eklenti lisanları ile arkanıza yaslanıp tüm işlemlerinizi otomatikleştirin.

₺9,99'den
başlayan fiyatlar

Sanal Santral

Sizin için sanal santralinizi kuralım. Telekom firmalarının aksine sınırsız görüşme ve ses kaydı dahildir. Sunucu limitleri dahilinde tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

₺29,00'den
başlayan fiyatlar

Web Tasarım

Web siteniz için hayalinizde ki tasarımı bulmanıza yardımcı olalım ve onu sizin için özelleştirelim. Hazır tasarımlarımız hoşunuza gitmezse bize ne istediğinizi anlatın ve onu sizin için gerçeğe dönüştürelim!

₺99,99'den
başlayan fiyatlar

Görsel Tasarım

Elinizde herhangi bir veya bir kaç tasarım var ama bunları nasıl değerlendireceğinizi ya da ne şekilde yerleştireceğinizi bilmiyor musunuz? Tasarımlarınızı ve kullanım alanını bize iletin, size bir çok alternatif dizilim/yerleştirme seçenekleri sunalım.

₺49,99'den
başlayan fiyatlar

Grafik Tasarım

Evinizde ve ya ofisinizde görüntüsünden sıkıldığınız eşyanız mı var? Belki de sadece kartvizit tasarımına ihtiyacınız vardır... Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin, eğer isterseniz baskı işlemlerini de yapabiliriz. Size hoşunuza gidecek bir çok seçenek sunacağız.

₺39,99'den
başlayan fiyatlar

İçerik Yönetimi

Bazı sayfaları eksik bir web siteniz mi var? Ya da güncellenmesi gereken bazı sözleşmeler ve sayfalar vardır. Bize web sitenizden ve kullanım amacından bahsedin, En uygun fiyatlarla sizin için sitenizin eksiklerini tamamlayalım!

₺19,99'den
başlayan fiyatlar

Optimizasyon

Verimli çalışmayan bir sunucunuz yada web siteniz mi var? Onu sizin yerinize en verimli hale getirelim. Veya sadece SEO uygulaması talep edebilirsiniz.

₺19,99'den
başlayan fiyatlar

Yazılım Kodlama

İşiniz için uygun bir sistem bulamadıysanız hemen bir yazılım veya eklenti geliştirebiliriz. Dilerseniz teklif almadan önce mevcut yazılımlarımızı ve eklentilerimizi görmek isteyebilirsiniz.

₺49,99'den
başlayan fiyatlarOtomasyon Sistemleri Kurulumu

Bir otomasyon sistemini sizin için kurabilir ve temel ayarlarını yapabiliriz. WHMCS, cPanel, Wordpress, Plesk, Opencart, Prestashop, DirectAdmin, Woocommerce gibi daha bir çok otomasyon ve eklentiyi sizin için kurabiliriz. Önce sizin için oluşturduğumuz paketleri inceyin, elinizdeki yazılım yok mu? O halde bir teklif isteyin ve size fiyatını söyleyelim.

₺9,99'den
başlayan fiyatlarMarka ve Patent Hizmetleri

Marka araştırmasından tescile kadar size yardımcı olmaya hazırız. Paketleri hemen inceleyebilirsiniz.

₺99,99'den
başlayan fiyatlar

Aracılık ve Danışmanlık

Sizin için bir çok şeye aracılık edebiliriz. İstediğiniz ürün veya hizmeti size en uyguna bulabiliriz. Size yardımcı olup, olamayacağımızı sorabilirsiniz.

₺9,99'den
başlayan fiyatlar

Özelleştirme

Tasarımlarımızı hazırlarken yada istediğiniz işlemleri gerçekleştirirken sizin gözünüzden bakıyoruz. Size özel sonuçlar çıkarmak için çalışıyoruz. Siz sadece arkanıza yaslanın...

Nokta atışı

İsteklerinize karşılık verebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. "Tam istediğim gibi" demeniz için, araştırmalarımızı özenle yapıp 'nokta atışı' sonuçlarla karşınıza çıkıyoruz.

Gizlilik

Gizliliğinize önem veriyoruz! Talebinizi gerçekleştirmek için gerekmedikçe bize verdiğiniz hiç bir bilgiyi üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz. (Resmi makam talepleri hariç)

Hâlâ sorularınız mı var?